Προπτυχιακό τμήμα - Βαchelor στην Θεσσαλονίκη από το DEI College

Τμήμα Οικονομικών και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Το Τμήμα Οικονομικών και Διοίκησης Επιχειρήσεων στη Θεσσαλονίκη από το DEI College, έχει ως αποστολή του την εκπαίδευση των σπουδαστών σε ένα ευρύ φάσμα ειδικοτήτων που άπτονται των Οικονομικών, της Λογιστικής και των Χρηματοοικονομικών, της Διοίκησης και Στρατηγικής των Επιχειρήσεων, του Μάνατζμεντ, της Ανάπτυξης και των Διεθνών Σχέσεων. Τα Προπτυχιακά Προγράμματα Οικονομικών και Διοίκησης Επιχειρήσεων, που προσφέρονται σε συνεργασία με το University of Sunderland, είναι σχεδιασμένα έτσι ώστε να βοηθούν τους φοιτητές να αποκτήσουν, μέσα από τη μελέτη της βασικής γνώσης, ισχυρό θεωρητικό υπόβαθρο, κριτική ικανότητα και δεξιότητες για έρευνα, αλλά και μέσα από τις ποικίλες εφαρμογές να εξοικειωθούν και να δικτυωθούν με την αγορά εργασίας.

Τα Προπτυχιακά Προγράμματα Οικονομικών και Διοίκησης Επιχειρήσεων που προσφέρονται από το Κολλέγιο DEI είναι τα παρακάτω:

Συμπληρώστε την φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τα Προγράμματα του Τμήματος Οικονομικών & Επιχειρηματικής Καινοτομίας:

Παρακαλούμε πληκτρολογήστε το όνομά σας.
Παρακαλούμε πληκτρολογήστε το επίθετό σας.
Παρακαλούμε πληκτρολογήστε το email σας.
Παρακαλούμε πληκτρολογήστε το τηλέφωνό σας.
Παρακαλούμε πληκτρολογήστε το μήνυμά σας.